LKP2G122MS070K63B
MFR.Part #
LKP2G122MS070K63B
JLCPCB Part #
C2995365
Package
Plugin,D35xL70mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 2000hrs@85℃ 35mm 400V 70mm ±20% 插件,D35xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS