LKP2G122MB060M63B
MFR.Part #
LKP2G122MB060M63B
JLCPCB Part #
C2995366
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 2000hrs@85℃ 400V 40mm 60mm ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS