LKH2G271MQ035K63C
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKH2G271MQ035K63C
JLCPCB Part #
C2988439
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 25mm 270uF 35mm 393mΩ@120Hz 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS