LKG2W561MS050K63B
MFR.Part #
LKG2W561MS050K63B
JLCPCB Part #
C2988438
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS