LKG2W471MS045K63B
MFR.Part #
LKG2W471MS045K63B
JLCPCB Part #
C2988535
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 45mm 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS