LKG2W391MR050K40B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKG2W391MR050K40B
JLCPCB Part #
C2917433
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 450V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS