LKG1J682KQ050K63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKG1J682KQ050K63B
JLCPCB Part #
C2988432
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 27mΩ@120Hz 3.8A@120Hz 3000hrs@105℃ 50mm 63V 6800uF ±10% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS