LKG1H682MP045K63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKG1H682MP045K63B
JLCPCB Part #
C2988431
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 22mm 3.4A@120Hz 3000hrs@105℃ 41mΩ@120Hz 45mm 50V 6800uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS