LHT2G561KS035L40B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LHT2G561KS035L40B
JLCPCB Part #
C2988527
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 246mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 400V 560uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS