LHS1J332MP050K63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LHS1J332MP050K63B
JLCPCB Part #
C2988425
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.3A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 3300uF 50mm 56mΩ@120Hz 63V ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS