SMF100CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMF100CA
JLCPCB Part #
C2990510
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 1.3A@10/1000us 100V 123V 162V 1kW@8/20us 1uA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS