SMDJ58CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C2990259
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 32.1A 3kW 58V 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS