SMDJ51CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ51CA
JLCPCB Part #
C2990257
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36.4A 3kW 51V 56.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS