SMDJ48CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ48CA
JLCPCB Part #
C2990256
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 38.8A 3kW 48V 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS