SMDJ36CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ36CA
JLCPCB Part #
C2990252
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 3kW 40V 51.6A 58.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS