SMDJ26CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ26CA
JLCPCB Part #
C2990248
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 28.9V 3kW 42.1V 71.3A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS