SMDJ200CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ200CA
JLCPCB Part #
C2990276
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 200V 224V 2uA 324V 3kW 9.3A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS