SMDJ15CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ15CA
JLCPCB Part #
C2990241
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 123A 15V 16.7V 1uA 24.4V 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS