SMCJ400CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMCJ400CA
JLCPCB Part #
C2990175
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 2.3A 400V 447V 648V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS