SMCJ130A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMCJ130A
JLCPCB Part #
C2990113
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 130V 144V 1uA 209V 7.2A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS