SMBJ54CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ54CA
JLCPCB Part #
C2989937
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A 600W 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS