SMBJ30CA-Q
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ30CA-Q
JLCPCB Part #
C18347523
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 1uA 30V 36.8V 48.4V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS