SMBJ20CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ20CA
JLCPCB Part #
C2989931
Package
SMB(DO-214AA)
Description
18.6A 1uA 20V 22.2V 32.4V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS