SMBJ200CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ200CA
JLCPCB Part #
C2989955
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.9A 1uA 200V 224V 324V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS