SMBJ18CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ18CA
JLCPCB Part #
C2925440
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 18V 1uA 20.6A 20V 29.2V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS