SMAJ510A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMAJ510A
JLCPCB Part #
C2989777
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 1uA 400W 490mA 510V 575.2V 828V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS