751KN20-P12.5
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
751KN20-P12.5
JLCPCB Part #
C6936476
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
1.24kV 10kA 1W 455J 460V 530pF 615V 750V Plugin,P=12.5mm Varistors ROHS