681KD20J
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
681KD20J
JLCPCB Part #
C3019501
Package
Plugin
Description
1.12kV 10kA 1W 400J 420V 560V 600pF@1kHz 680V 插件 Varistors ROHS