681KD14J
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
681KD14J
JLCPCB Part #
C3019499
Package
Plugin
Description
1.12kV 200J 290pF@1kHz 420V 560V 600mW 680V 6kA 插件 Varistors ROHS