621KD20J
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
621KD20J
JLCPCB Part #
C3019494
Package
Plugin
Description
1.025kV 10kA 1W 385V 390J 505V 620V 650pF@1kHz 插件 Varistors ROHS