621KD07J
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
621KD07J
JLCPCB Part #
C3019489
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.025kV 1.75kA 250mW 385V 505V 55J 5mm 620V 80pF@1kHz 插件,P=5mm Varistors ROHS