561KN20-P12.5
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
561KN20-P12.5
JLCPCB Part #
C6936472
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
10kA 1W 350V 400J 460V 560V 710pF 925V Plugin,P=12.5mm Varistors ROHS