561KD20J
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
561KD20J
JLCPCB Part #
C3019487
Package
Plugin,P=10mm
Description
10kA 10mm 1W 350V 380J 460V 560V 710pF@1kHz 925V 插件,P=10mm Varistors ROHS