5.0SMDJ64A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ64A
JLCPCB Part #
C2990377
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 103V 2uA 48.6A 5kW 64V 71.1V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS