5.0SMDJ58A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ58A
JLCPCB Part #
C2990375
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 53.5A 58V 5kW 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS