5.0SMDJ54A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ54A
JLCPCB Part #
C2990374
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 2uA 54V 57.5A 5kW 60V 87.1V IEC 61000-4-2 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS