5.0SMDJ22A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ22A
JLCPCB Part #
C2990362
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 141A 141uA 22V 24.4V 35.5V 5kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS