5.0SMDJ20CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ20CA
JLCPCB Part #
C2990398
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 155A 20V 22.2V 32.4V 5kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS