5.0SMDJ18A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ18A
JLCPCB Part #
C2990360
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 10uA 172A 18V 20V 29.2V 5kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS