5.0SMDJ120A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ120A
JLCPCB Part #
C2990385
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 193V 26A 2uA 5kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS