471KN20-P12.5
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
471KN20-P12.5
JLCPCB Part #
C6936469
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
10kA 1W 300V 350J 385V 470V 775V 850pF@1kHz Plugin,P=12.5mm Varistors ROHS