391KD20J
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
391KD20J
JLCPCB Part #
C3019447
Package
Plugin,P=10mm
Description
10kA 10mm 1W 1nF@1kHz 250V 275J 320V 390V 650V 插件,P=10mm Varistors ROHS