2R090PL-8
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
2R090PL-8
JLCPCB Part #
C6936449
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-40℃~+90℃ 1.5pF 2 20kA 600V 6mm 8mm 90V ±20% Plugin,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS