2R075KM-4
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
2R075KM-4
JLCPCB Part #
C6936440
Package
SMD,D4.2xL4mm
Description
-40℃~+90℃ 0.8pF 2 3.9mm 3kA 4mm 700V 75V ±20% SMD,D4.2xL4mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS