20KP30CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
20KP30CA
JLCPCB Part #
C5125144
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 20kW 250uA 30V 33.51V 392.2A 51.5V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS