15KP30CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
15KP30CA
JLCPCB Part #
C5125105
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW@10/1000us 297.8A@10/1000us 30V 37.44V 50.7V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS