15KP170CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
15KP170CA
JLCPCB Part #
C5125104
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 15kW@10/1000us 170V 212.17V 272.7V 2uA 55.4A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS