1.5KE33CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
1.5KE33CA
JLCPCB Part #
C3034415
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.2V 31.4V 33.3A 45.7V IEC 61000-4-2 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS