1.5KE220A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
1.5KE220A
JLCPCB Part #
C3034408
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 185V 1uA 231V 328V 4.6A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS