1.5KE150A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
1.5KE150A
JLCPCB Part #
C3034401
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 128V 158V 1uA 207V 7.3A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS